ABD USL

05.09 22:00
 
Toronto FC II
-
FC Montreal
-

ABD NASL Sonbahar Sezonu

05.09 02:37
 
Carolina Railhawks
Atlanta Silverbacks
2-0

ABD NWSL

05.09 02:07
 
1 Western New York Flash (K)
Portland Thorns (K) 2
3-1

Afrika Uluslar Kupası 2017 Elemeler Grup A

05.09 19:00
247
Liberya
-
Tunus
-

Afrika Uluslar Kupası 2017 Elemeler Grup C

05.09 19:30
186
Güney Sudan
-
Ekvator Ginesi
-

Afrika Uluslar Kupası 2017 Elemeler Grup D

05.09 17:00
198
Botswana
-
Burkina Faso
-
05.09 15:00
153
Komorlar
-
Uganda
-

Afrika Uluslar Kupası 2017 Elemeler Grup E

05.09 19:00
246
Gine Bissau
-
Kongo
-

Afrika Uluslar Kupası 2017 Elemeler Grup F

05.09 18:30
245
Sao Tome Ve Principe
-
Fas
-

Afrika Uluslar Kupası 2017 Elemeler Grup G

05.09 16:30
187
Tanzanya
-
Nijerya
-

Afrika Uluslar Kupası 2017 Elemeler Grup H

05.09 16:30
185
Ruanda
-
Gana
-

Afrika Uluslar Kupası 2017 Elemeler Grup J

05.09 15:30
161
Seyşeller
-
Etiyopya
-

Afrika Uluslar Kupası 2017 Elemeler Grup K

05.09 16:30
183
Burundi
-
Nijer
-
05.09 16:30
184
Namibya
-
Senegal
-

Afrika Uluslar Kupası 2017 Elemeler Grup M

05.09 20:00
260
Moritanya
-
Güney Afrika
-

Almanya Bölgesel Lig Kuzey

05.09 15:00
 
Goslarer SC
-
Schwarz-Weiss Rehden
-
05.09 14:00
 
Wolfsburg II
-
Havelse
-

Almanya 3. Lig

05.09 15:00
156
Energie Cottbus
-
Aalen
-
05.09 15:00
155
Erzgebirge Aue
-
Hansa Rostock
-
05.09 15:00
157
Holstein Kiel
-
Stuttgarter Kickers
-
05.09 15:00
158
Preussen Münster
-
Werder Bremen II
-
05.09 15:00
159
Wehen Wiesbaden
-
Fortuna Köln
-
05.09 15:00
160
Würzburger Kickers
-
Rot-Weiss Erfurt
-

Almanya Bölgesel Lig Batı

05.09 15:00
 
Rot Weiss Ahlen
-
Köln II
-
05.09 15:00
 
Fortuna Düsseldorf II
-
Wattenscheid 09
-
05.09 15:00
 
Mönchengladbach II
-
Velbert
-
05.09 15:00
 
Rot-Weiss Oberhausen
-
Kray
-
05.09 15:00
 
Verl
-
Erndtebrück
-

Almanya Bölgesel Lig Bayern

05.09 15:00
 
Illertissen
-
Augsburg II
-
05.09 15:00
 
Unterhaching
-
Amberg
-
05.09 15:00
 
Wacker Burghausen
-
Nürnberg II
-
05.09 17:00
 
Rain / Lech
-
Viktoria Aschaffenburg
-
05.09 15:00
 
Schalding-Heining
-
Greuther Fürth II
-

Almanya Bölgesel Lig Güney Batı

05.09 15:00
 
Astoria Walldorf
-
Eintracht Trier
-
05.09 15:00
 
Bahlinger SC
-
Waldhof Mannheim 07
-
05.09 15:00
 
Freiburg II
-
Pirmasens
-
05.09 15:00
 
Hessen Kassel
-
Elversberg
-
05.09 15:00
 
Homburg
-
SpVgg Neckarelz
-
05.09 15:00
 
Kaiserslautern II
-
Hoffenheim II
-
05.09 15:00
 
Kickers Offenbach
-
Spielberg
-
05.09 15:00
 
Steinbach
-
Wormatia Worms
-

Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

05.09 15:00
 
Hauenstein
-
Mehring
-
05.09 16:30
 
Salmrohr
-
Schott Mainz
-
05.09 15:30
 
Wirges
-
Gonsenheim
-

Almanya Oberliga Bayern Nord

05.09 17:00
 
Alemannia Haibach
-
Jahn Forchheim
-
05.09 16:00
 
Frohnlach
-
Erlenbach
-
05.09 17:00
 
Grossbardorf
-
Eintracht Bamberg
-
05.09 18:00
 
Seligenporten
-
Burglengenfeld
-

Almanya Oberliga Bayern Süd

05.09 17:00
 
Hankofen-Hailing
-
Landsberg
-
05.09 16:00
 
Kirchanschöring
-
Unterföhring
-
05.09 17:00
 
Kottern
-
Vilzing
-
05.09 16:00
 
Pullach
-
Garching
-
05.09 17:00
 
Ruhmannsfelden
-
Dachau
-
05.09 18:00
 
Sonthofen
-
Erlbach
-
05.09 15:00
 
1860 Rosenheim
-
Wolfratshausen
-

Almanya Oberliga Hessen

05.09 16:00
 
Borussia Fulda
-
Rot-Weiss Hadamar
-
05.09 16:00
 
Eintracht Stadtallendorf
-
Lehnerz
-
05.09 16:00
 
Lohfelden
-
Vellmar
-
05.09 16:00
 
Rot-Weiss Frankfurt
-
Buchonia Flieden
-
05.09 16:00
 
SF Seligenstadt
-
Viktoria Griesheim
-
05.09 16:00
 
Teutonia WS
-
SV Wiesbaden
-

Almanya Oberliga Hamburg

05.09 15:00
 
Barmbek-Uhlenhorst
-
Meiendorfer SV
-
05.09 16:00
 
Curslack-Neuengamme
-
Paloma
-
05.09 14:30
 
Dassendorf
-
Niendorfer TSV
-
05.09 15:00
 
Rugenbergen
-
Buchholz
-

Almanya Oberliga Schleswig-Holstein

05.09 15:00
 
Eutin 08
-
Flensburg 08
-
05.09 15:00
 
TSB Flensburg
-
Union Neumünster
-

Almanya Oberliga Baden-Württemberg

05.09 16:30
 
Bissingen
-
Freiburger
-
05.09 16:30
 
CfR Pforzheim
-
Hollenbach
-
05.09 16:30
 
Germania Friedrichstal
-
Pfullendorf
-
05.09 16:30
 
Kehler FV
-
Oberachern
-
05.09 16:30
 
Ravensburg
-
Sandhausen II
-
05.09 16:30
 
Reutlingen
-
Stuttgarter Kickers II
-
05.09 16:30
 
Ulm 1846
-
Freiberg
-

Almanya Oberliga Westfalen

05.09 17:00
 
ASC 09 Dortmund
-
Roland Beckum
-

Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı

05.09 15:00
 
Fortuna Göcklingen (K)
-
Saarbrücken II (K)
-

Almanya Kadınlar Bölgesel Lig KuzeyDoğu

05.09 18:00
 
Magdeburger FFC (K)
-
Fortuna Dresden Rahnitz (K)
-

Almanya Kadınlar Bundesliga

05.09 13:01
 
Hoffenheim (K)
FFC Frankfurt (K)
5 '
-

Arjantin Premier Lig

05.09 01:10
134
2 Atletico Tigre
Godoy Cruz 5
1-0
05.09 01:14
133
1 Banfield
Argentinos Juniors 3 1
0-1
05.09 23:20
282
Colon
-
CA Sarmiento
-
05.09 21:10
266
Crucero Del Norte
-
Lanus
-
05.09 22:45
280
Rosario Central
-
Arsenal Sarandi
-

Arjantin Prim B Nacional

05.09 23:00
 
All Boys
-
Central Cordoba Santiago
-
05.09 19:00
 
Chacarita Juniors
-
Instituto Cordoba
-

Arjantin Prim B Metro

05.09 19:05
 
Platense
-
Fenix
-
05.09 21:05
 
Tristan Suarez
-
Deportivo Moron
-
05.09 18:00
 
Villa San Carlos
-
Sportivo Italiano
-

Arjantin Prim C Metro

05.09 21:00
 
Defensores Unidos
-
General Lamadrid
-
05.09 21:00
 
Sacachispas
-
Excursionistas
-
05.09 19:00
 
Talleres Remedios
-
Argentino Merlo
-

Arjantin Prim D Metro

05.09 18:00
 
Barracas Bolivar
-
Claypole
-
05.09 18:00
 
Liniers
-
Yupanqui
-

Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 1

05.09 22:00
 
Cruz Del Sur
-
Atletico Maronese
-

Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 2

05.09 21:00
 
Bella Vista De Bahia
-
America De Piran
-

Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 3

05.09 02:30
 
Argentinos De 25 De Mayo
El Linqueno
0-0
05.09 21:30
 
Newbery Junin
-
Camioneros Buenos Aires
-

Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 4

05.09 21:00
 
Belgrano San Nicolas
-
Defensores De Salto
-

Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 5

05.09 02:30
 
9 De Julio Rafaela
Colegiales Concordia
-

Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 6

05.09 22:00
 
Jorge Gibson Brown
-
Independiente Fontana
-

Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 7

05.09 04:00
 
Central Norte
Tiro Gimnasia San Pedro
0-0

Arjantin Torneo Federal A 2.Tur

05.09 22:00
 
Sol De America
-
Club Atletico Mitre
-

Arjantin Torneo Federal A 2.Tur Revalida 1 Grup B

05.09 22:00
 
Sportivo Patria
-
San Lorenzo Alem
-
05.09 23:30
 
Union Villa Krause
-
Sarmiento Resistencia
-

Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 10

05.09 22:30
 
Juventud Alianza
-
Atenas Pocito
-
05.09 03:30
 
Sportivo Del Bono
Sportivo Desamparados
0-0

Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 11

05.09 03:30
 
Deportivo Montecaseros
Argentino Mendoza
0-0

Arjantin Reserve Lig

05.09 16:00
 
Rosario Central Res.
-
Arsenal Res.
0-0

Arjantin Torneo Federal B 1.Tur Grup 8/9

05.09 04:00
 
Club Atletico Guemes
Juventud Unida C.
0-0

Avrupa U21 Şampiyonası Eleme Grup 3

05.09 17:00
227
İzlanda U21
-
Fransa U21
-
05.09 16:00
172
Kuzey İrlanda U21
-
İskoçya U21
-
05.09 17:00
226
Makedonya U21
-
Ukrayna U21
-

Avustralya Ulusal Premier Lig Batı Avustralya

05.09 10:02
 
Armadale
Balcatta
0-2
05.09 10:01
 
Bayswater City
Stirling Lions
2-0
05.09 10:03
 
Cockburn City
Perth Glory U21
0-1
05.09 10:02
 
Inglewood United
ECU Joondalup
1-2
05.09 10:03
 
Perth
Subiaco
2-1
05.09 10:03
 
Sorrento
Floreat Athena
0-0

Avustralya Victoria 1.Lig

05.09 08:18
 
Box Hill United
Richmond
0-1
05.09 08:03
 
Eastern Lions
Springvale White Eagles
0-0
05.09 08:03
 
Melbourne Victory U21
Murray United
1-2
05.09 08:03
 
Sunshine Georgies
Brunswick City
0-1
05.09 08:03
 
Whittlesea Ranges
Bendigo Gold
0-0
05.09 10:33
 
Bulleen Lions
Ballarat Red Devils
1-0
05.09 09:00
 
Moreland Zebras
-
Melbourne City U21
-

Avustralya Ulusal Premier Lig Ön Eleme Finaller

05.09 08:07
 
West Adelaide
West Torrens Birkalla
1-1

Avustralya Brisbane Yarı Final

05.09 11:02
 
Mitchelton
Peninsula Power
1-0

Avustralya Brisbane Reserve Premier Lig Yarı Final

05.09 11:04
 
Capalaba Res.
Univ. Queensland Res.
-
0-1

Avustralya NPL Gençlik Ligi Queensland

05.09 08:30
 
Brisbane Strikers U20
-
SWQ Thunder U20
-

Avustralya NPL Gençlik Ligi Batı Avustralya

05.09 08:04
 
Armadale U20
Balcatta U20
0-1
05.09 08:00
 
Bayswater City U20
Stirling Lions U20
1-2
05.09 08:01
 
Inglewood United U20
ECU Joondalup U20
0-1
05.09 07:58
 
Perth U20
Subiaco U20
0-0
05.09 08:00
 
Cockburn City U20
-
Perth Glory U20
-
05.09 08:00
 
Sorrento U20
-
Floreat Athena U20
-

Avustralya Brisbane Capital Ligi 1 Yarı Final

05.09 11:06
 
Holland Park Hawks
North Pine
1-0
05.09 11:04
 
Pine Rivers United
North Star
0-0

Avusturya Bölgesel Lig Orta

05.09 19:00
 
Vorwarts Steyr
-
Hartberg
-

Avusturya Bölgesel Lig Batı

05.09 16:30
 
Anif / Salzburg II
-
Bregenz
-
05.09 17:00
 
Dornbirn 1913
-
Pinzgau Saalfelden
-
05.09 16:30
 
Eugendorf
-
Hard
-
05.09 18:00
 
Rheindorf Altach II
-
Reichenau
-
05.09 17:00
 
Wacker Innsbruck II
-
Seekirchen 1945
-

Avusturya Landesliga Burgenland

05.09 16:00
 
Eltendorf
-
USC Wallern
-
05.09 17:00
 
Horitschon
-
Mattersburg II
-
05.09 19:00
 
Pinkafeld
-
Drassburg
-
05.09 18:00
 
St. Margarethen
-
FC Deutschkreutz
-

Avusturya Landesliga Karnten

05.09 18:00
 
ASKÖ Gmünd
-
Völkermarkt
-
05.09 17:30
 
Ferlach
-
Spittal
-
05.09 18:00
 
Rapid Lienz
-
Lendorf
-
05.09 18:00
 
St. Michael
-
ATSV Wolfsberg
-

Avusturya Landesliga Niederösterreich

05.09 17:30
 
Gaflenz
-
Würmla
-
05.09 17:30
 
Ober-Grafendorf
-
Ardagger
-
05.09 17:30
 
St. Peter
-
Zwettl
-

Avusturya Landesliga Oberösterreich

05.09 17:00
 
Bad Ischl
-
Union Perg
-
05.09 17:00
 
Marchtrenk
-
Sierning
-
05.09 17:00
 
Neuhofen / Ried II
-
Union Vöcklamarkt
-

Avusturya Landesliga Salzburg

05.09 18:00
 
Bergheim
-
Golling
-
05.09 18:00
 
Puch
-
Bramberg
-
05.09 18:00
 
Strasswalchen
-
Salzburger AK 1914
-
05.09 16:30
 
Union Hallein
-
Hallwang
-
05.09 18:00
 
Wals-Grünau
-
Kuchl
-
05.09 17:30
 
Zell am See
-
SK Bischofshofen
-

Avusturya Landesliga Tirol

05.09 18:30
 
Fügen
-
Mötz / Silz
-
05.09 18:30
 
Kematen
-
Obi Worgl
-
05.09 16:00
 
Kirchbichl
-
Union Innsbruck
-
05.09 18:30
 
Kundl
-
Völs
-

Avusturya Landesliga Vorarlberg

05.09 17:00
 
Admira Dornbirn
-
Hohenems
-
05.09 15:00
 
Austria Lustenau II
-
Rot-Weiss Rankweil
-
05.09 17:00
 
Bizau
-
Egg
-
05.09 16:00
 
Höchst
-
Alberschwende
-

Avusturya Landesliga Wien

05.09 17:00
 
Admira Landhaus
-
ASV 13
-
05.09 17:00
 
Austria XIII
-
Gerasdorf Stammersdorf
-
05.09 15:00
 
Sportunion Mauer
-
Wienerberg
-
05.09 18:00
 
Wiener Viktoria
-
Simmeringer SC
-

Avusturya Jugendliga U18

05.09 14:00
 
Austria Wien U18
-
Admira U18
-
05.09 17:00
 
Salzburg U18
-
St. Pölten U18
-
05.09 11:00
 
Sturm Graz U18
-
Vorarlberg U18
-
05.09 17:00
 
Tirol U18
-
Linz U18
-
05.09 18:00
 
Wolfsberger AC U18
-
Burgenland U18
-

Avusturya Kadınlar Ligi

05.09 14:00
 
Wacker Innsbruck (K)
-
Altenmarkt (K)
-
05.09 15:30
 
Neulengbach (K)
-
Südburgenland (K)
-

Avusturya Kadınlar 2.Ligi Doğu/Güney

05.09 17:30
 
Neulengbach II (K)
-
Südburgenland II (K)
-

Belarus 1.Lig

05.09 19:00
 
Smolevichy-STI
-
Lida
-

Belarus 2.Lig Grup A

05.09 16:00
 
Molodechno-2013
-
Priozerie
-
05.09 17:00
 
Osipovichy
-
Zhlobin
-
05.09 17:00
 
Torpedo Mogilev
-
MKK-Dnepr
-
05.09 15:00
 
Victoria Maryina Gorka
-
Spartak Shklov
-
05.09 14:30
 
Zhdanovichi
-
Oshmyany
-

Belarus 2.Lig Grup B

05.09 15:00
 
Kolos-Druzhba
-
Uzda
-
05.09 17:00
 
Lyuban
-
Vertykal Kalinkavichy
-
05.09 17:00
 
Tarpeda
-
Livadyya
-
05.09 17:00
 
Volna Pinsk
-
Kletsk
-
05.09 16:00
 
YuA-Stroy-DYuSSh
-
Luch Minsk
-

Belarus Kadınlar Premier Lig

05.09 02:00
 
Minsk (K)
-
Niva-BelCard (K)
-
05.09 02:00
 
Nadezhda (K)
-
Bobruichanka (K)
-
05.09 02:00
 
Universitet (K)
-
Slavyanochka (K)
-

Belçika 2.Lig

05.09 20:30
 
Dessel Sport
-
AS Eupen
-
05.09 21:00
 
Heist
-
Deinze
-
05.09 21:00
 
Patro Eisden
-
Lommel United
-
05.09 21:00
 
Tubize
-
Excelsior Virton
-
05.09 21:00
 
White Star Bruxelles
-
SV Roeselare
-

Belçika 3.Lig Grup A

05.09 21:00
 
La Louviere Centre
-
VW Hamme
-
05.09 21:00
 
Racing Mechelen
-
Sint-Niklaas
-
05.09 21:00
 
Temse
-
Dender EH
-

Belçika 3.Lig Grup B

05.09 21:00
 
Ciney
-
Hoogstraten
-
05.09 21:00
 
Oosterwijk
-
Sprimont-Comblain
-
05.09 21:00
 
Rupel Boom
-
Walhain
-
05.09 21:00
 
Sporting Hasselt
-
RFC Liege
-
05.09 21:00
 
Tempo Overijse
-
Berchem Sport 2004
-

Belçika Yükselme Ligi Grup A

05.09 20:30
 
Berlare
-
Royal Knokke
-
05.09 21:00
 
Pepingen
-
Sporting West Harelbeke
-
05.09 21:00
 
Ronse
-
Eendracht Zele
-

Belçika Yükselme Ligi Grup B

05.09 20:30
 
Betekom
-
Sterrebeek
-
05.09 21:00
 
Tournai
-
Ganshoren
-
05.09 20:30
 
Waterloo
-
Leopold Uccle-Wolume
-

Belçika Yükselme Ligi Grup C

05.09 20:30
 
Bilzerse Waltwilder
-
Hades
-
05.09 20:30
 
Esperanza Pelt
-
KFC Lille
-
05.09 21:00
 
KSC City Pirates
-
Spouwen-Mopertingen
-
05.09 20:30
 
Leopoldsburg
-
Wellen
-
05.09 20:30
 
Thes Sport
-
KV Turnhout
-
05.09 20:30
 
Zwarte Leeuw
-
Lyra TSV
-

Belçika Yükselme Ligi Grup D

05.09 21:00
 
Couvin-Mariembourg
-
Richelle United
-
05.09 21:00
 
Givry
-
RCS Verlaine
-
05.09 21:00
 
Longlier
-
Aywaille
-
05.09 21:00
 
Meux
-
RDC Cointe-Liege
-

Belçika Bölgesel Lig Brabant

05.09 20:30
 
Diest
-
Hoeilaart
-
05.09 20:30
 
Houtem
-
Union Lovenjoel
-
05.09 21:00
 
Merchtem
-
Borght
-
05.09 20:30
 
Racing Jet Wavre
-
Eppegem
-
05.09 20:30
 
Stade Bierbeek
-
Ternat
-

Belçika Bölgesel Lig Liege

05.09 21:00
 
Huy
-
Stade Disonais
-

Belçika Bölgesel Lig Limburg

05.09 21:00
 
Beringen
-
Lutlommel
-
05.09 20:30
 
Vlijtingen
-
Landen
-

Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg

05.09 21:00
 
La Roche
-
Ethe Belmont
-
05.09 21:00
 
Libramont
-
Wellin
-
05.09 20:00
 
Marloie Sport
-
Gouvy
-
05.09 21:00
 
RES Durbuy
-
Habaysienne
-

Belçika Bölgesel Lig Namur

05.09 21:00
 
Bievre
-
Wepion
-
05.09 21:00
 
Nismes
-
Ligny
-

Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen

05.09 20:30
 
Maldegem
-
Kruibeke
-
05.09 21:00
 
RC Lebbeke
-
Avanti
-

Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen

05.09 20:00
 
Meulebeke
-
Eendracht Wervik
-
05.09 20:00
 
Rumbeke
-
Luingnois
-

Belçika Bölgesel Lig Antwerpen

05.09 20:30
 
De Kempen
-
KVV Duffel
-
05.09 20:30
 
Oppuurs
-
Witgoor Sport Dessel
-

Belçika Kadınlar 1.Lig

05.09 17:30
 
Anderlecht II (K)
-
Standard Liège II (K)
-
05.09 15:00
 
Famkes Merkem (K)
-
Kontich (K)
-
05.09 17:00
 
Gent II (K)
-
Zulte-Waregem (K)
-
05.09 15:30
 
Lierse II (K)
-
Moldavo (K)
-
05.09 16:00
 
Massenhoven (K)
-
Eendracht Aalst (K)
-
05.09 16:00
 
OH Leuven II (K)
-
Tongeren (K)
-
05.09 16:00
 
White Star Woluwe (K)
-
SG-Tertre-Hautrage (K)
-

Belçika Kadınlar 2.Lig

05.09 18:00
 
Club Brugge (K)
-
Sibret (K)
-
05.09 16:00
 
Egem Pittem (K)
-
WB Sinaai Girls (K)
-
05.09 16:00
 
Rapide Wezemaal (K)
-
Cerkelladies Brugge (K)
-
05.09 17:30
 
Svelta Melsele (K)
-
Zulte-Waregem II (K)
-
05.09 16:00
 
Wolfsdonk Sport (K)
-
Eendracht Louwel (K)
-
05.09 16:00
 
Wuustwezel (K)
-
Ladies Genk
-

Belçika Kadınlar Süper Lig

05.09 16:00
 
Evas Tienen (K)
-
Heist (K)
-

Birleşik Arap Emirlikleri Lig Kupası 1.Tur Grup A

05.09 19:30
 
Al Shaab Sharjah
-
Al Ahli FC Dubai
-
05.09 16:40
 
Emirates
-
Al Dhafra
-

Birleşik Arap Emirlikleri Lig Kupası 1.Tur Grup B

05.09 16:40
 
Dibba Al Fujairah
-
Al Wahda
-

Bolivya LFPB Apertura

05.09 22:00
 
Petrolero Yacuiba
-
Ciclon
-

Bosna-Hersek 1.Lig FBiH

05.09 17:30
 
Bratstvo Gracanica
-
Branitelj
-
05.09 17:30
 
Buducnost Banovici
-
Orasje
-
05.09 17:30
 
Capljina
-
Podgrmec
-
05.09 17:30
 
Gorazde
-
Jedinstvo Bihac
-
05.09 17:30
 
GOSK Gabela
-
Ljubuski
-
05.09 17:30
 
Metalleghe-BSI Jajce
-
Radnicki Lukavac
-
05.09 17:30
 
Novi Travnik
-
Rudar Kakanj
-
05.09 17:30
 
Zvijezda Gradacac
-
Bosna Visoko
-

Bosna-Hersek 1.Lig RS

05.09 17:30
 
Borac Samac
-
Krupa Na Vrbasu
-
05.09 17:30
 
Drina HE Visegrad
-
Zvijezda 09 Brgule
-
05.09 17:30
 
Kozara Gradiska
-
Sloboda Mrkonjic Grad
-
05.09 17:30
 
Mladost Velika Obarska
-
Vlasenica
-
05.09 17:30
 
Sloboda Novi Grad
-
Tekstilac Derventa
-
05.09 17:30
 
Sutjeska Foca
-
Leotar Trebinje
-

Brezilya Serie B

05.09 00:58
129
3 ABC FC
Santa Cruz 2
1-1
05.09 01:01
132
2 1 CRB
Ceara 3
0-1
05.09 03:28
137
1 Macae
Luverdense 2
1-1
05.09 00:59
130
3 Mogi Mirim
Oeste 2
0-0
05.09 01:03
131
1 Nautico
Sampaio Correa FC 3
1-1
05.09 03:30
138
2 1 Parana
Bahia 2
1-0
05.09 21:00
264
Vitoria
-
Botafogo
-

Brezilya Serie D Grup 5

05.09 17:00
 
Comercial MS
-
Rio Branco ES
-

Brezilya Serie D Grup 6

05.09 21:00
 
Duque de Caxias
-
Villa Nova
-

Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 2

05.09 01:58
 
XV De Piracicaba
Rio Branco SP
0-0
05.09 22:00
 
Independente SP
-
Uniao Barbarense
-

Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 3

05.09 21:00
 
Primavera SP
-
Paulista
-

Brezilya Fares Lopes Kupası Grup A

05.09 22:00
 
Guarani De Juazerio
-
Guarany De Sobral
-

Brezilya Serie C Grup B

05.09 17:00
 
Guaratingueta
-
Londrina
-
05.09 17:00
 
Madureira
-
Guarani FC
-

Brezilya Paulista Seri B 2.Tur Grup 1

05.09 21:00
 
Manthiqueira
-
Fernandopolis
-

Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı

05.09 17:00
 
Yantra Gabrovo
-
Botev Vratsa
-

Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu

05.09 19:00
 
Kaliakra Kavarna
-
Kubrat 2007
-
05.09 17:00
 
Ticha
-
Shumen 1929
-

Bulgaristan V AFG Güney-Doğu

05.09 17:00
 
Chernomoretz Burgas
-
Borislav 2009
-
05.09 17:00
 
Dimitrovgrad 1947
-
Nesebar
-
05.09 17:00
 
Evrokolezh Plovdiv
-
Rakovski 2011
-
05.09 17:00
 
Gigant Saedinenie
-
Maritsa Plovdiv
-
05.09 17:00
 
Minyor Radnevo
-
Spartak Plovdiv
-
05.09 17:00
 
Rozova Dolina Kazanlak
-
Levski Karlovo
-
05.09 17:00
 
Uragan Boyadzhik
-
Svilengrad
-

Çek Cumhuriyeti FNL

05.09 11:15
 
Banik Sokolov
Ceske Budejovice
2-1
05.09 18:00
 
Karvina
-
Opava
-
05.09 18:00
 
MAS Taborsko
-
FK Pardubice
-
05.09 11:14
 
Trinec
Slavoj Vysehrad
0-1

Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL

05.09 18:00
 
Kraluv Dvur
-
Chrudim
-
05.09 11:17
 
Loko Vltavin
Zenit Caslav
2-0
05.09 11:30
 
Tachov
Sokol Zapy
81 '
-

Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL

05.09 17:30
 
Breclav
-
Viktoria Otrokovice
-
05.09 20:00
 
Hanacka
-
Hlucin
-
05.09 17:30
 
Lisen
-
FASTAV Zlin II
-
05.09 17:00
 
Mohelnice
-
Vitkovice
-
05.09 17:30
 
Prostejov
-
Trebic
-
05.09 17:30
 
Vyskov
-
HFK Olomouc
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A

05.09 11:30
 
Jindrichuv Hradec
-
Tatran Sedlcany
-
05.09 19:00
 
Jiskra Trebon
-
Horovicko
-
05.09 18:00
 
Nove Straseci
-
Sokol Cizova
-
05.09 11:15
 
ZCE Plzen
-
Aritma Praha
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B

05.09 18:00
 
Banik Sous
-
Meteor Praha
-
05.09 18:00
 
Cesky Brod
-
Uvaly
-
05.09 11:15
 
Kladno
-
Chomutov
-
05.09 15:00
 
Litomerice
-
Rakovník
-
05.09 11:15
 
Lovosice
-
Litvinov
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C

05.09 18:00
 
Letohrad
-
Sokol Zivanice
-
05.09 18:00
 
Novy Bor
-
Sokol Druzba Suchdol
-
05.09 18:00
 
Semily
-
Jablonec Nad Jizerou
-
05.09 18:00
 
Usti Nad Orlici
-
Olympia Hradec Kralove
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D

05.09 17:30
 
Hodonin-Sardice
-
Prerov
-
05.09 17:30
 
Uhersky Brod
-
Slovan Rosice
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E

05.09 17:30
 
Dolni Benesov
-
FC Vsetín
-
05.09 17:30
 
Hranice
-
Opava II
-
05.09 17:30
 
Lokomotiva Petrovice
-
Brumov
-
05.09 17:30
 
Odra Petrkovice
-
Novy Jicin
-
05.09 17:30
 
Valasske Mezirici
-
Jiskra Rymarov
-

Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19

05.09 13:05
 
Banik Ostrava U19
Pribram U19
1 '
-
05.09 12:00
 
Bohemians 1905 U19
Pardubice U19
50 '
2-0
05.09 13:00
 
Hradec Kralove U19
Zbrojovka Brno U19
6 '
-
05.09 12:03
 
Jablonec U19
Teplice U19
48 '
0-0
05.09 12:01
 
Sigma Olomouc U19
Opava U19
47 '
0-0
05.09 12:03
 
Slavia Praha U19
Mlada Boleslav U19
İY
0-2
05.09 12:00
 
Viktoria Plzen U19
Slovan Liberec U19
47 '
1-0

Çek Cumhuriyeti Kadınlar 1.Lig

05.09 15:15
 
Viktoria Plzen (K)
-
Dukla Praha (K)
-

Çek Cumhuriyeti Kadınlar 2.Lig MSLZ

05.09 17:30
 
Hodonin (K)
-
FK Nové Sady (K)
-
05.09 15:00
 
Olympia Bruntál (K)
-
Valassk Mezirici (K)
-

Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig

05.09 10:00
 
BIT Beijing
Hebei China Fortune
1-0

Danimarka Danimarka Serisi Grup 1

05.09 16:00
 
Allerod FK
-
GVI
-
05.09 14:30
 
Avedore IF
-
Herlev IF
-
05.09 15:00
 
FA 2000
-
Hillerod
-
05.09 14:00
 
Fredensborg BI
-
Vanlose
-
05.09 14:00
 
Kastrup
-
Virum-Sorgenfri
-
05.09 15:00
 
LSF
-
Sollerod-Vedbaek
-
05.09 16:30
 
Skjold
-
Jaegersborg
-

Danimarka Danimarka Serisi Grup 2

05.09 14:00
 
B 1909 Odense
-
Varde IF Elite
-
05.09 15:00
 
Sonderborg
-
Rishoj BK
-
05.09 15:00
 
Taastrup FC
-
Tarup-Paarup
-
05.09 16:00
 
Tuse IF
-
Greve
-

Danimarka Danimarka Serisi Grup 3

05.09 15:00
 
Aabyhoj
-
Kjellerup
-
05.09 17:00
 
Aalborg Freja
-
Lystrup
-
05.09 16:00
 
Holstebro BK
-
Lyseng
-
05.09 14:30
 
Solsiden
-
Aalborg II
-
05.09 14:00
 
Vejgaard B
-
Skanderborg
-
05.09 14:00
 
Viby IF
-
Aarhus Fremad II
-

Danimarka U19 Ligi

05.09 14:00
 
Lyngby U19
-
Silkeborg U19
-

Danimarka U17 Ligi

05.09 14:00
 
Esbjerg U17
-
Haderslev U17
-
05.09 14:00
 
Kobenhavn U17
-
HB Koge U17
-
05.09 16:15
 
Lyngby U17
-
Silkeborg U17
-
05.09 15:00
 
Vejle U17
-
OB U17
-

Danimarka Kadınlar Elit Ligi

05.09 14:00
 
BSF (K)
-
Brondby (K)
-
05.09 14:00
 
OB (K)
-
Fortuna Hjörring (K)
-
05.09 14:00
 
ASA (K)
-
Vejle (K)
-
05.09 14:00
 
KoldingQ (K)
-
Skovbakken (K)
-

Danimarka Kadınlar 1.Lig Grup 1

05.09 14:00
 
Naesby (K)
-
Greve (K)
-
05.09 14:00
 
Osterbro (K)
-
Damso (K)
-
05.09 14:00
 
Sundby (K)
-
Rodovre (K)
-

Danimarka Kadınlar 1.Lig Grup 2

05.09 16:00
 
Vorup (K)
-
SonderjyskE (K)
-

Danimarka 2.Lig Grup 1

05.09 16:00
 
Bronshoj BK
-
Akademisk BK
-
05.09 14:00
 
HIK
-
B 1908
-

Danimarka 2.Lig Grup 2

05.09 15:00
 
Dalum
-
Svendborg
-
05.09 16:00
 
Frem
-
B 93
-

Danimarka 2.Lig Grup 3

05.09 15:00
 
Brabrand
-
Thisted
-
05.09 16:00
 
Jammerbugt
-
Odder
-
05.09 16:00
 
Kolding IF
-
Middelfart
-

Dünya Kupası 2018 Elemeler CONCACAF Elemeleri 3.Tur

05.09 03:06
 
Antigua Ve Barbuda
Guatemala 2
0-0
05.09 02:05
 
2 Curaçao
El Salvador 5
0-1
05.09 04:03
 
1 Jamaika
Nikaragua
0-2
05.09 02:37
 
1 Kanada
Belize
1-0

Ekvador Premier A 2.Tur

05.09 03:31
 
Deportivo Quito
Deportivo Cuenca
0-1
05.09 03:31
 
LDU Loja
Independiente Del Valle
1-1

Ekvador Premier B 1.Tur

06.09 00:00
 
LDU Portoviejo
-
Deportivo Quevedo
-
06.09 00:00
 
Manta
-
Imbabura
-

El Salvador Primera Lig Apertura

05.09 23:00
 
Isidro Metapan
Juventud Independiente
-

Endonezya Başkanlık Kupası Grup B

05.09 14:00
 
Arema Malang
-
Sriwijaya FC
-
05.09 11:00
 
2 Persela Lamongan
PSGC Ciamis 2
0-1

Estonya Esiliiga A

05.09 13:01
 
Vandra JK Varpus
Kivioli Irbis
5 '
-

Estonya 2.Lig Doğu / Kuzey

05.09 12:00
 
Noorus-96
-
Tallinna Charma
-

Estonya 2.Lig Batı / Güney

05.09 13:00
 
Kuressaare II
-
Ganvix
-
05.09 12:00
 
Tulevik II
-
Torva
-

Estonya Esiliiga B

05.09 14:00
 
JK Sillamae Kalev II
-
Tallinna Kalev II
-

Estonya Kadınlar Esiliiga

05.09 14:00
 
Parnu II (K)
-
K-Jarve JK Jarve (K)
-

Estonya Kadınlar Kupası 1.Tur

05.09 15:45
 
Tallinna Kalev (K)
-
Elva (K)
-

Euro 2016 Elemeler Grup C

05.09 21:45
270
İspanya
-
Slovakya
-
05.09 19:00
249
Lüksemburg
-
Makedonya
-
05.09 19:00
252
Ukrayna
-
Belarus
-

Euro 2016 Elemeler Grup E

05.09 19:00
248
Estonya
-
Litvanya
-
05.09 21:45
271
İsviçre
-
Slovenya
-
05.09 19:00
251
San Marino
-
İngiltere
-

Euro 2016 Elemeler Grup G

05.09 21:45
268
Avusturya
-
Moldova
-
05.09 21:45
269
Karadağ
-
Liechtenstein
-
05.09 19:00
250
Rusya
-
İsveç
-

Fas Botola Pro

05.09 18:00
 
FUS Rabat
-
Raja Casablanca
-
05.09 16:00
 
Olympic Safi
-
Moghreb Tetouan
-
05.09 20:30
 
Hassania Agadir
-
Chabab Rif Hoceima
-
05.09 22:30
 
Ittihad Tanger
-
Maghreb Fes
-

Fas Botola 2

05.09 19:00
 
Chabab Atlas Khenifra
-
Kasba Tadla
-
05.09 19:00
 
Ittihad Khemisset
-
Rachad Bernoussi
-
05.09 19:00
 
Racing De Casablanca
-
Wydad Fes
-
05.09 19:00
 
Raja Beni Mellal
-
Widad Temara
-
05.09 19:00
 
Youssoufia Berrechid
-
AS Sale
-

Finlandiya Ykkönen

05.09 16:00
173
Jazz
-
Oulu
-
05.09 16:00
174
TPS Turku
-
PS Kemi
-
05.09 16:00
175
VIFK
-
MP Mikkelin Palloilijat
-

Finlandiya Kakkonen Lohko Etela

05.09 17:00
 
Atlantis
-
FCV
-
05.09 16:00
 
Honka
-
Gnistan
-
05.09 16:00
 
PKKU
-
JaPS
-
05.09 16:00
 
TPV Tampere
-
KaPa
-

Finlandiya Kakkonen Lohko Lansi

05.09 16:00
 
MaPS Masku
-
MuSa Pori
-

Finlandiya Kakkonen Lohko Pohjoinen

05.09 16:00
 
JBK
-
TP-47
-
05.09 18:00
 
OPS
-
Kerho 07 (SJK II)
-

Finlandiya U19 Ligi Şampiyonluk Turu

05.09 13:00
 
HJK U19
-
Inter Turku U19
-
05.09 15:00
 
TPS U19
-
KuPS U19
-

Finlandiya Kadınlar Ykkönen

05.09 15:00
 
Harma (K)
-
Kokkola F10 (K)
-
05.09 15:00
 
IK Myran (K)
-
VJS (K)
-
05.09 15:00
 
Keski-Uusimaa (K)
-
MPS (K)
-
05.09 14:00
 
ONS (K)
-
TuWe (K)
-
05.09 15:00
 
TiPS (K)
-
FC Kuusysi (K)
-

Fransa Ulusal Lig

05.09 21:00
 
Beziers
-
Dunkerque
-
05.09 19:00
 
Chambly
-
Consolat Marseille
-
05.09 21:00
 
Epinal
-
Avranches
-
05.09 21:00
 
Frejus St-Raphael
-
CA Bastia
-
05.09 19:30
 
Les Herbiers
-
Belfort
-
05.09 21:00
 
Orleans Loiret
-
Amiens SC
-
05.09 19:00
 
Sedan
-
RC Strasbourg
-
05.09 19:00
 
SRC Colmar
-
Luçon
-

Fransa CFA Grup A

05.09 19:00
 
Amiens AC
-
Boulogne-Billancourt
-
05.09 19:00
 
Arras
-
Calais
-
05.09 19:00
 
Aubervilliers
-
Sannois-St-Gratien
-
05.09 19:00
 
Dieppe
-
Wasquehal
-
05.09 19:00
 
Iris Club De Croix
-
Roye-Noyon
-
05.09 19:00
 
Poissy
-
Mantes
-
05.09 19:00
 
Quevilly
-
Paris SG II
-
05.09 19:00
 
Troyes II
-
Lens II
-

Fransa CFA Grup B

05.09 18:00
 
Auxerre II
-
Lyon II
-
05.09 19:00
 
Lyon-Duchere
-
Sochaux II
-
05.09 19:00
 
Montceau
-
Jura Sud
-
05.09 16:00
 
Mulhouse
-
Drancy
-
05.09 19:00
 
Saint-Louis Neuweg
-
Le Puy
-
05.09 19:00
 
Sarre-Union
-
Grenoble
-
05.09 19:00
 
Villefranche
-
Moulins
-
05.09 19:30
 
Yzeure
-
Monts Or Azergues
-

Fransa CFA Grup C

05.09 19:00
 
Hyeres
-
Rodez Aveyron
-
05.09 17:30
 
Marseille II
-
Bayonne
-
05.09 21:00
 
Martigues
-
Tarbes
-
05.09 19:00
 
Monaco II
-
Le Pontet
-
05.09 20:00
 
Mont-De-Marsan
-
Colomiers
-
05.09 19:00
 
Nice II
-
Arles
-
05.09 20:00
 
Pau
-
Marignane
-
05.09 19:00
 
Sete
-
LAS Toulon
-

Fransa CFA Grup D

05.09 20:00
 
Bergerac
-
Lorient II
-
05.09 19:00
 
Cholet
-
Nantes II
-
05.09 19:30
 
Fontenay
-
Plabennec
-
05.09 19:00
 
Saint-Malo
-
Concarneau
-
05.09 20:00
 
Stade Bordelais
-
Fleury-Merogis
-
05.09 17:00
 
Viry-Chatillon
-
Bordeaux II
-
05.09 19:00
 
Vitre
-
Romorantin
-
05.09 19:30
 
Voltigeurs
-
Trelissac
-

Fransa CFA 2 Grup A

05.09 19:00
 
Change
-
Fougere
-
05.09 19:00
 
Dinan-Lehon
-
Brest II
-
05.09 19:00
 
Granville
-
Laval II
-
05.09 19:00
 
Lannion
-
Guingamp II
-
05.09 19:00
 
Pontivy
-
Saint-Lo Manche
-
05.09 19:00
 
Stade Briochin
-
Sable FC
-

Fransa CFA 2 Grup B

05.09 19:00
 
Angers II
-
Chartres
-
05.09 20:00
 
Bressuire
-
Le Mans FC
-
05.09 19:00
 
Chateauroux II
-
Le Poire-Sur-Vie
-
05.09 19:30
 
Chatellerault
-
USSA Vertou
-
05.09 19:00
 
FC Challans
-
La Roche
-
05.09 19:00
 
St-Pryve St-Hilaire
-
Bourges
-
05.09 19:00
 
Tours II
-
Avoine OCC
-

Fransa CFA 2 Grup C

05.09 20:00
 
Angouleme
-
Aurillac
-
05.09 19:30
 
Balma
-
Villenave
-
05.09 19:00
 
Blagnac
-
Marmande
-
05.09 19:00
 
Niort II
-
Limoges
-
05.09 19:00
 
Paulhan/Pézenas
-
Les Genets DAnglet
-
05.09 19:30
 
US Castanet-Tolosan
-
Lege-Cap-Ferret
-

Fransa CFA 2 Grup D

05.09 19:00
 
Agde
-
Aubagne
-
05.09 19:00
 
Arles II
-
Evian TG II
-
05.09 16:00
 
Fabregues
-
Borgo
-
05.09 19:00
 
Nimes II
-
Annecy
-
05.09 19:00
 
Toulon
-
Aix les Bains
-

Fransa CFA 2 Grup E

05.09 18:00
 
Andrezieux
-
Saint-Etienne II
-
05.09 19:00
 
Besançon
-
ASPTT Besançon
-
05.09 22:00
 
Dijon II
-
Selongey
-
05.09 19:00
 
FC Sens
-
Bourgoin-Jallieu
-
05.09 19:00
 
Gueugnon
-
Saint-Priest
-
05.09 19:00
 
Pontarlier
-
Cournon
-
05.09 19:00
 
Thiers
-
Clermont II
-

Fransa CFA 2 Grup F

05.09 19:00
 
Biesheim
-
Sarreguemines
-
05.09 19:00
 
FCSR Haguenau
-
Forbach
-
05.09 19:00
 
Illzach Modenheim
-
Reims II
-
05.09 16:00
 
Metz II
-
Raon-LEtape
-
05.09 19:00
 
Pagny Sur Moselle
-
Thaon
-
05.09 19:00
 
RC Epernay Champagne
-
Nancy II
-

Fransa CFA 2 Grup G

05.09 19:00
 
Amiens SC II
-
Ailly-Sur-Somme
-
05.09 19:00
 
AS Marck
-
Noisy-le-Sec
-
05.09 16:00
 
Boulogne II
-
Aulnoye
-
05.09 19:00
 
Feignies
-
Grande-Synthe
-
05.09 19:00
 
Olympique St Quentin
-
Ivry
-
05.09 19:00
 
Tourcoing
-
St. Maur Lusi
-
05.09 19:00
 
Valenciennes II
-
Lille II
-

Fransa CFA 2 Grup H

05.09 19:30
 
ASPTT Caen
-
Gonfreville
-
05.09 19:00
 
Beauvais
-
Caen II
-
05.09 19:00
 
Drouais
-
Oissel
-
05.09 20:00
 
Evreux AC
-
Saint-Ouen-LAumone
-
05.09 17:00
 
Le Havre II
-
UJA Maccabi
-
05.09 20:00
 
Paris II
-
Sainte-Genevieve
-
05.09 21:00
 
Senart-Moissy
-
Ajaccio II
-

Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B

05.09 16:00
 
Auxerre U19
-
Strasbourg U19
-
05.09 17:00
 
Evian TG U19
-
Troyes U19
-

Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C

05.09 19:00
 
Nantes U19
Bayonne U19
-

Fransa Kadınlar 1.Ligi

05.09 16:00
 
Montpellier (K)
-
Guingamp (K)
-

Galler Premier Lig

05.09 16:30
 
Carmarthen Town
-
Bala Town
-
05.09 16:30
 
Rhyl
-
The New Saints
-
05.09 16:30
 
Connahs Quay
-
Haverfordwest County
-

Galler Feeder Ligleri Cymru Alliance

05.09 16:30
 
Caersws
-
Denbigh Town
-
05.09 16:30
 
Cefn Druids
-
Porthmadog
-
05.09 16:30
 
Conwy Borough
-
Prestatyn Town
-
05.09 16:30
 
Flint Town United
-
Caernarfon Town
-
05.09 16:30
 
Holyhead Hotspur FC
-
Buckley Town
-
05.09 16:30
 
Holywell
-
Guilsfield
-
05.09 16:30
 
Llanfair United
-
Gresford Athletic
-
05.09 16:30
 
Mold Alexandra
-
Rhayader Town
-

Grenada Premier Lig

05.09 23:00
 
Grenada Boys
-
Fontenoy United
-

Guadeloupe Onur Ligi

05.09 22:30
 
Arsenal
-
USR Sainte-Rose
-
05.09 03:30
 
Club Amical
-
Juventus Saint-Anne
-
05.09 22:30
 
Etoile De Morne-A-LEau
-
Phare Du Canal
-
05.09 22:30
 
Gourbeyre
-
US Baie-Mahaut
-

Guatemala Ulusal Lig Apertura

05.09 05:06
 
Suchitepequez
Universidad San Carlos 1
1-0

Güney Kore K Lig Challenge

05.09 08:03
 
2 Ansan Police
Sangju Sangmu 3
2-2
05.09 08:03
 
Bucheon 1995
Gyeongnam FC 1 1
0-0
05.09 10:01
 
3 Chungju Hummel
Seoul E-Land 1
1-2

Güney Kore Ulusal Lig

05.09 10:01
 
2 Yongin City
Busan Transportation 2
1-0

Hazırlık Ülkeler

05.09 02:37
135
2 ABD
Peru
0-1
05.09 03:33
139
Arjantin
Bolivya
3-0
05.09 05:06
142
Meksika
Trinidad-Tobago
1-2
05.09 04:35
141
3 Panama
Uruguay 2
0-0
05.09 00:07
128
2 Venezuela
Honduras 2
0-0
05.09 15:00
 
Belarus U17
-
Azerbaycan U17
-
05.09 15:00
 
Belarus U19
-
Estonya U19
-
05.09 12:00
 
Belçika U17
Norveç U17
52 '
1-0
05.09 23:00
281
Brezilya
-
Kosta Rika
-
05.09 12:02
 
Güney Kıbrıs U17
Lüksemburg U17
50 '
0-0
05.09 17:00
 
Güney Kıbrıs U19
-
Yunanistan U19
-
05.09 12:00
 
Gürcistan U17
İsveç U17
52 '
1-1
05.09 17:00
 
Gürcistan U19
-
Letonya U19
-
05.09 17:00
 
Hollanda U18
-
İngiltere U18
-
05.09 17:00
 
Polonya U17
-
Romanya U17
-
06.09 00:00
284
Şili
-
Paraguay
-
05.09 17:00
 
Ukrayna U17
-
Letonya U17
-

Hazırlık Kulüpler

05.09 16:00
 
Botev Plovdiv
-
Lokomotiv G. Oryahovitsa
-
05.09 17:45
 
AE Larissa
-
Anagennisi Karditsas
-
05.09 17:00
229
Beşiktaş
-
Torku Konyaspor
-
05.09 12:00
 
Bohemians 1905
Jablonec
53 '
0-0
05.09 16:00
 
Bohemians 1905
-
Podbeskidzie Bielsko
-
05.09 17:30
 
Bursaspor
-
Balıkesirspor
-
05.09 18:00
244
Çaykur Rizespor
-
Trabzonspor
-
05.09 17:30
 
Debrecen
-
Spartak Subotica
-
05.09 14:00
 
Harbin Yiteng
-
Luch Vladivostok
-
05.09 19:00
 
Heidenheim 1846
-
Stuttgart
-
05.09 19:00
 
Kallonis
-
Apollon Smirnis
-
05.09 17:00
228
Kasımpaşa
-
Medipol Başakşehir
-
05.09 10:30
 
Montana
Lokomotiv 2012 Mezdra
1-0
05.09 18:00
 
Panionios
-
Acharnaikos
-
05.09 17:30
 
PFC Beroe
-
Spartak Pleven
-
05.09 13:02
 
Resovia Rzeszow
Lechia Gdansk
3 '
-
05.09 18:00
 
Vojvodina
-
Drina Zvornik
-
05.09 17:45
 
Xanthi
-
Agrotikos Asteras
-

Hırvatistan 2. HNL

05.09 18:00
 
Imotski
-
NK Zadar
-
05.09 18:00
 
Segesta Sisak
-
Hrvatski Dragovoljac
-
05.09 18:00
 
Dinamo Zagreb II
-
Dugopolje
-
05.09 18:00
 
Gorica
-
HNK Cibalia
-
05.09 18:00
 
Lucko
-
Sibenik
-
05.09 18:00
 
Rudes
-
Radnik Sesvete
-

Hırvatistan 3. HNL Istok

05.09 18:00
 
Mladost Zdralovi
-
Medimurje Cakovec
-
05.09 18:00
 
NK Koprivnica
-
Bjelovar
-
05.09 18:00
 
Oriolok Oriovac
-
Belisce
-
05.09 18:00
 
Podravina Ludbreg
-
Marsonia
-
05.09 18:00
 
Slavonija Pozega
-
Visnjevac
-
05.09 18:00
 
Vukovar
-
NK Varazdin
-

Hırvatistan 3. HNL Jug

05.09 18:00
 
Croatia Zmijavci
-
Hajduk Split II
-
05.09 18:00
 
Hrvace
-
Solin
-
05.09 18:00
 
Mosor
-
Junak
-
05.09 18:00
 
Neretva Metkovic
-
Zmaj Makarska
-
05.09 18:00
 
Otok
-
Neretvanac Opuzen
-
05.09 18:00
 
Primorac Stobrec
-
Primorac Biograd
-
05.09 18:00
 
Val Kastel Stari
-
Zagora
-
05.09 18:00
 
Zmaj Blato
-
Jadran LP
-

Hırvatistan 3. HNL Zapad

05.09 18:00
 
Dubrava Zagreb
-
Samobor
-
05.09 18:00
 
Dugo Selo
-
Spansko Zagreb
-
05.09 18:00
 
HASK
-
Vinogradar
-
05.09 18:00
 
Opatija
-
Krk
-
05.09 18:00
 
Rijeka II
-
Novigrad
-
05.09 18:00
 
Stupnik
-
Vrbovec
-
05.09 18:00
 
Trnje
-
Zagorec
-
05.09 18:00
 
Vrapce Zagreb
-
Maksimir Zagreb
-

Hindistan Calcutta Premier Lig

05.09 13:00
 
Mohammedan
-
SAI Darjeeling
-
05.09 13:00
 
Southern Samity
-
BNR FC
-

Hollanda Topklasse Zaterdag

05.09 15:30
 
DVS 33
-
Capelle
-
05.09 15:30
 
Excelsior Maassluis
-
SV Spakenburg
-
05.09 15:30
 
HHC Hardenberg
-
Katwijk
-
05.09 16:00
 
Ijsselmeervogels
-
ONS Sneek
-
05.09 15:30
 
Rijnsburgse Boys
-
GVVV
-
05.09 15:30
 
RVVH
-
BVV Barendrecht
-
05.09 15:30
 
Scheveningen
Lisse
-
05.09 16:00
 
SteDoCo
-
Kozakken Boys
-

Hollanda Hoofdklasse Zaterdag A

05.09 15:30
 
Ajax Amateurs
-
Sparta Nijkerk
-
05.09 15:30
 
DOVO Veenendaal
-
Bennekom
-
05.09 15:30
 
Eemdijk
-
SVL
-
05.09 15:30
 
LRC
-
Swift
-
05.09 15:30
 
NSC
-
Huizen
-
05.09 15:30
 
ODIN 59
-
Achilles Veen
-
05.09 16:00
 
VVA 71
-
SDC Putten
-

Hollanda Hoofdklasse Zaterdag B

05.09 15:30
 
Deltasport
-
ASWH
-
05.09 15:30
 
Haaglandia (Zat)
-
Zwaluwen Vlaardingen
-
05.09 15:30
 
Hoek
-
Ter Leede
-
05.09 16:00
 
Quick Boys
-
Jodan Boys
-
05.09 15:30
 
Spijkenisse
-
Noordwijk
-
05.09 15:30
 
Sportlust 46
-
Rijnvogels
-
05.09 16:00
 
Xerxes DZB
-
Heinenoord
-

Hollanda Hoofdklasse Zaterdag C

05.09 15:30
 
ACV
-
HZVV
-
05.09 16:00
 
Apeldoorn CSV
-
DOS 37
-
05.09 15:30
 
Flevo Boys
-
Excelsior 31
-
05.09 15:30
 
Genemuiden
-
Drachtster Boys
-
05.09 15:30
 
Harkemase Boys
-
Urk
-
05.09 15:30
 
SVZW
-
VVOG
-
05.09 15:30
 
VV AZSV
-
Staphorst
-

Hollanda Eerste Klasse Zaterdag A

05.09 15:30
 
De Merinos
-
Breukelen
-
05.09 15:30
 
Roda Boys
-
GDC
-
05.09 15:30
 
Roda 46 (Zat)
-
DFS
-
05.09 15:30
 
SV Geinoord
-
WNC
-
05.09 15:30
 
VVZ 49
-
JSV
-
05.09 15:30
 
Woudenberg
-
Sliedrecht
-
05.09 15:30
 
Zuidvogels
-
VV Montfoort
-

Hollanda Eerste Klasse Zaterdag B

05.09 16:00
 
Alexandria 66
-
Vitesse Delft
-
05.09 15:30
 
CSW
-
Neptunus-Schiebroek
-
05.09 15:30
 
Forum Sport
-
Argon
-
05.09 15:30
 
RKAV Volendam
-
Nootdorp
-
05.09 15:30
 
Valken 68
-
ARC
-
05.09 15:30
 
Voorschoten 97
-
FC s-Gravenzande
-
05.09 15:30
 
WV-HEDW
-
Zwaluwen 1930 Hoorn
-

Hollanda Eerste Klasse Zaterdag C

05.09 15:30
 
Bruse Boys
-
Kloetinge
-
05.09 16:00
 
Oranje Wit
-
Heerjansdam
-
05.09 16:00
 
Pelikaan
-
Prinsenland
-
05.09 15:30
 
SHO
-
Rijsoord
-
05.09 15:30
 
Smitshoek
-
Oude Maas
-
05.09 16:00
 
VVGZ
-
Brielle
-
05.09 15:30
 
Zuidland
-
Nieuw Lekkerland
-

Hollanda Eerste Klasse Zaterdag D

05.09 15:30
 
Berkum
-
SDV Barneveld
-
05.09 16:00
 
DETO
-
Nunspeet
-
05.09 16:00
 
Go Ahead
-
DTS Ede
-
05.09 15:30
 
Sparta Enschede
-
Be Quick 28
-
05.09 15:30
 
Vroomshoopse Boys
-
Enter Vooruit
-
05.09 15:30
 
WHC
-
KHC
-
05.09 15:30
 
WVF
-
FC Zutphen
-

Hollanda Eerste Klasse Zaterdag E

05.09 15:30
 
BCV
-
Leeuwarder Zwaluwen
-
05.09 16:15
 
Blauw Wit 34
-
CVV Viboa
-
05.09 15:30
 
Buitenpost
-
Balk
-
05.09 16:15
 
Groen Geel
-
Omlandia
-
05.09 15:30
 
Olde Veste 54
-
Veenwouden
-
05.09 16:00
 
Oranje Nassau
-
PKC 83
-
05.09 15:30
 
SV Bedum
-
ASV Dronten
-

Hollanda Eerste Klasse Zondag D

05.09 20:30
 
Venray
-
Wittenhorst
-
05.09 19:00
 
ZSV
-
Deurne
-

Hollanda Eerste Klasse Zondag E

05.09 19:30
 
Orion
-
SC NEC
-

Hollanda Eerste Klasse Zondag F

05.09 20:30
 
CVV Germanicus
-
Hoogeveen
-
05.09 19:00
 
TEVV
-
Nieuw Buinen
-

Hollanda Kadınlar Topklasse

05.09 14:45
 
Barendrecht (K)
-
VV Heerenveen (K)
-
05.09 16:00
 
DTS Ede (K)
-
Wartburgia (K)
-
05.09 18:15
 
Eldenia (K)
-
Fortuna Wormerveer (K)
-
05.09 14:15
 
RKHVV (K)
-
Eindhoven (K)
-
05.09 16:45
 
Saestum (K)
-
Buitenveldert (K)
-
05.09 16:00
 
Ter Leede (K)
-
Fortuna Sittard (K)
-

Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zaterdag

05.09 15:30
 
Be Quick 28 (K)
-
Jong ADO Den Haag (K)
-
05.09 15:30
 
DSS (K)
-
Odysseus 91 (K)
-
05.09 15:30
 
Jong PEC Zwolle (K)
-
Oranje Nassau (K)
-
05.09 16:00
 
Reiger Boys (K)
-
RVVH (K)
-
05.09 15:30
 
SSS (K)
-
Knickerbockers (K)
-
05.09 14:00
 
Ter Leede II (K)
-
Jong Twente (K)
-
05.09 15:30
 
VIOD (K)
-
RCL (K)
-

Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup A

05.09 14:15
 
CVV Zwervers (K)
-
Saestum II (K)
-
05.09 14:30
 
DSS II (K)
-
SVS (K)
-
05.09 15:30
 
Rhoon (K)
-
SteDoCo (K)
-
05.09 16:00
 
Rijnvogels (K)
-
Wartburgia II (K)
-
05.09 16:15
 
Smerdiek (K)
-
IJzendijke (K)
-
05.09 15:30
 
Sporting 70 (K)
-
Klarenbeek (K)
-

Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup B

05.09 15:45
 
AZSV (K)
-
Stiens (K)
-
05.09 12:45
 
Be Quick 28 II (K)
-
HTC (K)
-
05.09 15:30
 
Bruchterveld (K)
-
Oranje Nassau II (K)
-
05.09 16:00
 
Genemuiden (K)
-
ASC 62 (K)
-
05.09 16:00
 
Heerenveense Boys (K)
-
Be Quick Dokkum (K)
-
05.09 16:00
 
MSC (K)
-
Lycurgus (K)
-

Honduras Ulusal Lig Apertura

05.09 04:06
 
Honduras Progreso
Platense
3-2

İngiltere 1.Lig

05.09 17:00
199
Barnsley
-
Shrewsbury
-
05.09 17:00
200
Chesterfield
-
Wigan Athletic
-
05.09 17:00
201
Crewe Alexandra
-
Swindon Town
-
05.09 17:00
202
Fleetwood Town
-
Rochdale
-
05.09 17:00
203
Gillingham
-
Doncaster Rovers
-
05.09 17:00
204
Oldham Athletic
-
Bradford City
-
05.09 17:00
205
Scunthorpe United
-
Blackpool
-
05.09 14:05
151
Southend United
-
Peterborough United
-
05.09 17:00
206
Walsall
-
Bury
-

İngiltere 2.Lig

05.09 17:00
207
Cambridge United
-
Luton Town
-
05.09 16:00
171
Carlisle United
-
Barnet
-
05.09 17:00
208
Exeter City
-
Leyton Orient
-
05.09 17:00
209
Mansfield Town
-
AFC Wimbledon
-
05.09 15:00
154
Newport County
-
York City
-
05.09 17:00
210
Northampton Town
-
Dagenham & Redbridge
-
05.09 17:00
211
Portsmouth
-
Accrington Stanley
-
05.09 17:00
212
Stevenage
-
Plymouth Argyle
-
05.09 17:00
213
Wycombe Wanderers
-
Hartlepool United
-
05.09 17:00
214
Yeovil
-
Morecambe
-

İngiltere Ulusal Lig

05.09 17:00
215
Aldershot Town
-
Halifax Town
-
05.09 17:00
216
Altrincham
-
Cheltenham Town
-
05.09 17:00
217
Barrow
-
Eastleigh
-
05.09 17:00
218
Boreham Wood
-
Grimsby Town
-
05.09 17:00
219
Bromley
-
Gateshead
-
05.09 17:00
220
Chester
-
Forest Green Rovers
-
05.09 17:00
221
Kidderminster Harriers
-
Braintree Town
-
05.09 17:00
222
Lincoln City
-
Wrexham
-
05.09 17:00
223
Macclesfield Town
-
Woking
-
05.09 17:00
224
Southport
-
Dover Athletic
-
05.09 17:00
225
Torquay United
-
Guiseley
-
05.09 14:30
152
Welling United
-
Tranmere
-

İngiltere Ulusal Lig N / S Kuzey

05.09 17:00
 
Brackley Town
-
North Ferriby United
-
05.09 17:00
 
Bradford Park Avenue
-
AFC Telford United
-
05.09 17:00
 
Chorley
-
Alfreton Town
-
05.09 17:00
 
Curzon Ashton
-
Nuneaton Town
-
05.09 17:00
 
Gainsborough Trinity
-
Corby Town
-
05.09 17:00
 
Gloucester City
-
Fylde
-
05.09 17:00
 
Hednesford Town
-
Boston United
-
05.09 17:00
 
Lowestoft Town
-
United of Manchester
-
05.09 17:00
 
Solihull Moors
-
Harrogate Town
-
05.09 17:00
 
Stockport County
-
Worcester City
-
05.09 17:00
 
Tamworth
-
Stalybridge Celtic
-

İngiltere Ulusal Lig N / S Güney

05.09 17:00
 
Bath City
-
Dartford
-
05.09 17:00
 
Bishops Stortford
-
Weston-super-Mare
-
05.09 17:00
 
Chelmsford City
-
Havant & Waterlooville
-
05.09 17:00
 
Eastbourne Borough
-
Truro City
-
05.09 17:00
 
Ebbsfleet United
-
Maidenhead United
-
05.09 17:00
 
Gosport Borough
-
Maidstone United
-
05.09 17:00
 
Hayes & Yeading
-
Wealdstone
-
05.09 17:00
 
Hemel Hempstead Town
-
Basingstoke Town
-
05.09 17:00
 
Margate
-
St. Albans City
-
05.09 17:00
 
Oxford City
-
Whitehawk
-
05.09 17:00
 
Sutton United
-
Concord Rangers
-

İngiltere Non League Premier Isthmian

05.09 17:00
 
Brentwood Town
-
Staines Town
-
05.09 17:00
 
Canvey Island
-
Hendon
-
05.09 17:00
 
Dulwich Hamlet
-
Billericay Town
-
05.09 17:00
 
Farnborough
-
Metropolitan Police
-
05.09 17:00
 
Hampton & Richmond
-
Burgess Hill Town
-
05.09 17:00
 
Leiston
-
Grays Athletic
-
05.09 17:00
 
Wingate & Finchley
-
Tonbridge Angels
-

İngiltere Non League Premier Kuzey

05.09 17:00
 
Buxton
-
Stourbridge
-
05.09 17:00
 
Colwyn Bay
-
Frickley Athletic
-
05.09 17:00
 
Halesowen Town
-
Darlington 1883
-
05.09 17:00
 
Hyde
-
Mickleover Sports
-
05.09 17:00
 
Ilkeston
-
Ashton United
-
05.09 17:00
 
Ramsbottom United
-
Sutton Coldfield Town
-
05.09 17:00
 
Rushall Olympic
-
Workington
-
05.09 17:00
 
Skelmersdale United
-
Matlock Town
-

İngiltere Non League Premier Güney

05.09 17:00
 
Bedworth United
-
Redditch United
-
05.09 17:00
 
Cambridge City
-
Dorchester Town
-
05.09 17:00
 
Chippenham Town
-
St. Neots Town
-
05.09 17:00
 
Stratford Town
-
Kettering Town
-
05.09 17:00
 
Weymouth
-
Histon
-

İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey

05.09 17:00
 
Barkingside
-
Heybridge Swifts
-
05.09 17:00
 
Brightlingsea Regent
-
Harlow Town
-
05.09 17:00
 
Bury Town
-
Tilbury
-
05.09 17:00
 
Great Wakering Rovers
-
AFC Sudbury
-
05.09 17:00
 
Maldon & Tiptree
-
Romford
-
05.09 17:00
 
Phoenix Sports
-
Cheshunt
-
05.09 17:00
 
Redbridge
-
Dereham Town
-
05.09 17:00
 
Soham Town Rangers
-
Cray Wanderers
-
05.09 17:00
 
Thurrock
-
Haringey Borough
-
05.09 17:00
 
Waltham Abbey
-
Thamesmead Town
-
05.09 17:00
 
Witham Town
-
Wroxham
-

İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney

05.09 17:00
 
Chatham Town
-
Molesey
-
05.09 17:00
 
Chipstead
-
Faversham Town
-
05.09 17:00
 
Corinthian-Casuals
-
Folkestone Invicta
-
05.09 17:00
 
East Grinstead Town
-
Ramsgate
-
05.09 17:00
 
Hastings United
-
Carshalton Athletic
-
05.09 17:00
 
Herne Bay
-
Dorking Wanderers
-
05.09 17:00
 
Hythe Town
-
Whyteleafe
-
05.09 17:00
 
Sittingbourne
-
Guernsey
-
05.09 17:00
 
South Park
-
Walton Casuals
-
05.09 17:00
 
Tooting & Mitcham United
-
Peacehaven & Telscombe
-
05.09 17:00
 
Walton & Hersham
-
Three Bridges
-
05.09 17:00
 
Worthing
-
Whitstable Town
-

İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey

05.09 17:00
 
Bamber Bridge
-
Farsley AFC
-
05.09 17:00
 
Brighouse Town
-
Burscough
-
05.09 17:00
 
Droylsden
-
Lancaster City
-
05.09 17:00
 
Glossop North End FC
-
Witton Albion
-
05.09 17:00
 
Harrogate Railway
-
Radcliffe Borough
-
05.09 17:00
 
Kendal Town
-
Mossley
-
05.09 17:00
 
Northwich Victoria
-
Ossett Albion
-
05.09 17:00
 
Ossett Town
-
Trafford
-
05.09 17:00
 
Prescot Cables
-
Scarborough Athletic
-
05.09 17:00
 
Spennymoor Town
-
Clitheroe
-
05.09 17:00
 
Warrington Town
-
New Mills
-

İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney

05.09 17:00
 
Carlton Town
-
Loughborough Dynamo
-
05.09 17:00
 
Chasetown
-
Basford United
-
05.09 17:00
 
Coalville Town
-
Romulus
-
05.09 17:00
 
Goole
-
Market Drayton Town
-
05.09 17:00
 
Kidsgrove Athletic
-
Stocksbridge Park
-
05.09 17:00
 
Leek Town
-
Belper Town
-
05.09 17:00
 
Rugby Town
-
Lincoln United
-
05.09 17:00
 
Sheffield FC
-
Newcastle Town
-
05.09 17:00
 
SL Aquaforce
-
Daventry Town
-
05.09 17:00
 
Spalding United
-
Stafford Rangers
-
05.09 17:00
 
Tividale
-
Gresley
-

İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez

05.09 17:00
 
Arlesey Town
-
St Ives Town
-
05.09 17:00
 
Aylesbury FC
-
Fleet Town
-
05.09 17:00
 
Bedford Town
-
Kings Langley
-
05.09 17:00
 
Chalfont St Peter
-
Petersfield Town
-
05.09 17:00
 
Egham Town
-
Aylesbury United
-
05.09 17:00
 
Godalming Town
-
Beaconsfield SYCOB
-
05.09 17:00
 
Leighton Town
-
Ware
-
05.09 17:00
 
North Greenford United
-
AFC Rushden & Diamonds
-
05.09 17:00
 
Northwood
-
Barton Rovers
-
05.09 17:00
 
Royston Town
-
Hanwell Town
-
05.09 17:00
 
Uxbridge
-
Potters Bar Town
-

İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı

05.09 17:00
 
AFC Totton
-
Yate Town
-
05.09 17:00
 
Bashley
-
Bishops Cleeve
-
05.09 17:00
 
Burnham
-
Shortwood United
-
05.09 17:00
 
Cinderford Town
-
Marlow
-
05.09 17:00
 
Evesham United
-
Wimborne Town
-
05.09 17:00
 
Larkhall Athletic
-
Banbury United
-
05.09 17:00
 
Mangotsfield United
-
Winchester City
-
05.09 17:00
 
North Leigh
-
Bridgwater Town
-
05.09 17:00
 
Slimbridge
-
Didcot Town
-
05.09 17:00
 
Tiverton Town
-
Swindon Supermarine
-
05.09 17:00
 
Wantage Town
-
Taunton Town
-

İngiltere Premier Akademi Ligi Kuzey

05.09 14:00
 
Derby County U18
-
Blackburn Rovers U18
-
05.09 13:00
 
Everton U18
-
Stoke City U18
-
05.09 14:30
 
Manchester City U18
-
Sunderland U18
-
05.09 15:00
 
Middlesbrough U18
-
Wolverhampton U18
-
05.09 14:30
 
Newcastle United U18
-
Manchester United U18
-
05.09 14:00
 
West Bromwich Albion U18
-
Liverpool U18
-

İngiltere Premier Akademi Ligi Güney

05.09 15:00
 
Aston Villa U18
-
Norwich City U18
-
05.09 13:00
 
Brighton & Hove Alb. U18
-
Arsenal U18
-
05.09 13:00
 
Chelsea U18
-
Southampton U18
-
05.09 15:00
 
Swansea City U18
-
Reading U18
-
05.09 13:00
 
Tottenham Hotspur U18
-
Fulham U18
-
05.09 14:00
 
West Ham United U18
-
Leicester City U18
-

İngiltere Gençler Birliği Kuzey Doğu Ligi

05.09 13:00
 
Notts County U18
-
Grimsby Town U18
-
05.09 13:00
 
Rotherham U18
-
Mansfield Town U18
-

İngiltere Gençler Birliği Kuzey Batı Ligi

05.09 13:00
 
Accrington Stanley U18
-
Wrexham U18
-
05.09 13:00
 
Morecambe U18
-
Fleetwood Town U18
-
05.09 13:00
 
Rochdale U18
-
Burnley U18
-
05.09 13:00
 
Shrewsbury Town U18
-
Bury U18
-
05.09 13:00
 
Tranmere Rovers U18
-
Carlisle United U18
-
05.09 13:00
 
Wigan U18
-
Port Vale U18
-

İngiltere Gençler Birliği Güney Doğu Ligi

05.09 12:30
 
AFC Wimbledon U18
-
Stevenage U18
-
05.09 13:00
 
Cambridge United U18
-
Luton Town U18
-
05.09 13:00
 
Gillingham U18
-
Dagenham & Redbridge U18
-
05.09 12:30
 
Leyton Orient U18
-
Peterborough U18
-
05.09 13:00
 
Milton Keynes Dons U18
-
Southend United U18
-
05.09 13:00
 
Northampton Town U18
-
Barnet U18
-

İngiltere Gençler Birliği Güney Batı Ligi

05.09 13:00
 
AFC Bournemouth U18
-
Portsmouth U18
-
05.09 13:00
 
Exeter City U18
-
Plymouth Argyle U18
-
05.09 13:00
 
Newport County U18
-
Bristol Rovers U18
-
05.09 13:00
 
Swindon Town U18
-
Oxford United U18
-
05.09 13:00
 
Yeovil Town U18
-
Cheltenham Town U18
-

İngiltere Kadınlar WSL

05.09 20:30
 
Bristol Academy (K)
-
Birmingham City (K)
-
05.09 19:30
 
Liverpool (K)
-
Arsenal (K)
-

İngiltere Kadınlar WSL 2

05.09 16:00
 
London Bees (K)
-
Watford (K)
-
05.09 21:00
 
Reading (K)
-
Doncaster Belles (K)
-

İngiltere U18 Professional Development Lig 2

05.09 02:00
 
Barnsley U18
-
Watford U18
-
05.09 02:00
 
Bolton Wanderers U18
-
Brentford U18
-
05.09 02:00
 
Coventry City U18
-
Bristol City U18
-
05.09 02:00
 
Crewe Alexandra U18
-
Cardiff City U18
-
05.09 02:00
 
Huddersfield Town U18
-
Charlton Athletic U18
-
05.09 02:00
 
Hull City U18
-
Colchester United U18
-
05.09 02:00
 
Leeds United U18
-
Crystal Palace U18
-
05.09 02:00
 
Nottingham Forest U18
-
Ipswich Town U18
-
05.09 02:00
 
Sheffield United U18
-
Millwall U18
-
05.09 02:00
 
Sheffield Wednesday U18
-
Queens Park Rangers U18
-

İrlanda Premier Lig

05.09 19:45
259
Bray Wanderers
-
Cork City
-
05.09 19:00
253
Derry City
-
Drogheda United
-
05.09 21:00
265
Dundalk
-
Sligo Rovers
-
05.09 21:45
272
Galway FC
-
Longford Town
-
05.09 20:30
263
Limerick
-
St Patrick`s Athletic
-
05.09 17:00
230
Shamrock Rovers
-
Bohemians
-

İrlanda 1.Lig

05.09 21:45
273
Athlone Town
-
Univ College Dublin
-
05.09 22:00
278
Finn Harps
-
Waterford United
-
05.09 21:45
274
Shelbourne
-
Cabinteely
-
05.09 22:00
279
Wexford Youths
-
Cobh Ramblers
-

İrlanda Kadınlar Ulusal Ligi

05.09 21:30
 
Galway WFC (K)
-
Shelbourne (K)
-
05.09 21:00
 
Peamount United (K)
-
Castlebar Celtic (K)
-
05.09 21:30
 
Wexford Youths (K)
-
UCD Waves (K)
-

İskoçya Championship

05.09 17:00
231
Dumbarton
-
Alloa Athletic
-
05.09 17:00
232
Livingston
-
Morton
-
05.09 17:00
233
Queen of South
-
St. Mirren
-
05.09 17:00
234
Rangers
-
Raith Rovers
-

İskoçya 1.Lig

05.09 17:00
235
Airdrieonians
-
Cowdenbeath
-
05.09 17:00
236
Forfar Athletic
-
Dunfermline Athletic
-
05.09 17:00
237
Peterhead
-
Albion Rovers
-
05.09 17:00
238
Stranraer
-
Brechin City
-

İskoçya 2.Lig

05.09 17:00
239
Annan Athletic
-
East Fife
-
05.09 17:00
240
Arbroath
-
Clyde
-
05.09 17:00
241
Berwick Rangers
-
Queens Park
-
05.09 17:00
242
East Stirlingshire
-
Stirling Albion
-
05.09 17:00
243
Montrose
-
Elgin City
-

İskoçya İskoç Futbol Ligi Highland Ligi

05.09 17:00
 
Brora Rangers
-
Clachnacuddin
-
05.09 17:00
 
Buckie Thistle
-
Formartine United
-
05.09 02:00
 
Cove Rangers
Fraserburgh
0-0
05.09 17:00
 
Forres Mechanics
-
Inverurie Loco Works
-
05.09 17:00
 
Huntly
-
Deveronvale
-
05.09 17:00
 
Keith
-
Nairn County
-
05.09 17:00
 
Rothes
-
Fort William
-
05.09 17:00
 
Strathspey Thistle
-
Wick Academy
-
05.09 17:00
 
Turriff United
-
Lossiemouth
-

İskoçya İskoç Futbol Ligi Lowland Ligi

05.09 17:00
 
Cumbernauld Colts
-
Threave Rovers
-
05.09 17:00
 
Dalbeattie Star
-
Preston Athletic
-
05.09 17:00
 
Edinburgh University
-
Gretna 2008
-

İskoçya Doğu İskoçya

05.09 16:30
 
Coldstream
-
Duns
-
05.09 16:30
 
Heriot-Watt University
-
Spartans II
-
05.09 16:30
 
Kelso United
Stirling University II
-
05.09 17:00
 
Leith Athletic
-
Peebles Rovers
-

İskoçya Kupa 2.Ön Eleme Turu

05.09 17:00
 
Civil Service Strollers
-
Kelty Hearts
-
05.09 17:00
 
Cove Rangers
-
St. Cuthbert Wanderers
-
05.09 17:00
 
Hermes
-
Auchinleck Talbot
-
05.09 17:00
 
Lothian Hutchison
-
Girvan
-
05.09 17:00
 
Wigtown & Bladnoch
-
Hawick Royal Albert
-

İspanya 2.Lig

05.09 19:00
257
Gimnastic Tarragona
-
Girona
-
05.09 19:00
254
Huesca
-
Tenerife
-
05.09 19:00
255
Mirandes
-
Lugo
-
05.09 19:00
256
Numancia
-
Elche
-

İspanya 2.Lig B Grup 1

05.09 19:00
 
Arandina
-
Racing Santander
-
05.09 19:00
 
Celta Vigo II
-
Atletico Astorga
-
05.09 19:00
 
Somozas
-
Cacereno
-
05.09 18:00
 
Sporting Gijon II
-
Lealtad
-
05.09 19:30
 
UD Logrones
-
Coruxo
-

İspanya 2.Lig B Grup 2

05.09 18:00
 
Amorebieta
-
La Roda
-
05.09 19:00
 
Arenas de Getxo
-
Leioa
-
05.09 17:00
 
Real Union
-
Ebro
-

İspanya 2.Lig B Grup 3

05.09 19:00
 
Espanyol II
-
Barcelona II
-
05.09 20:00
 
Levante II
-
Alcoyano
-
05.09 20:00
 
Olimpic De Xativa
-
Atletico Baleares
-

İspanya 2.Lig B Grup 4

05.09 19:30
 
Marbella
-
San Roque
-
05.09 20:00
 
UCAM Murcia
-
Merida AD
-

İspanya Tercera Ligi Grup 2

05.09 19:00
 
Caudal Deportivo
-
Mosconia
-
05.09 19:00
 
Ceares
-
Real Oviedo II
-
05.09 18:00
 
Tineo
-
Marino De Luanco </